ساخت استخر در مازندران یکی مواردی است که هرکسی که قصد ساخت ویلا در مازندران داشته باشد به آن فکر میکند و قطعا به دنبال پیمانکار اجرای استخر در مازندران خواهد گشت. در مورد پیمانکار استخر بتنی باید بگوییم که بسته به طرح و ابعاد می شود افرادی را پیدا کردن که انجام دهنده کار باشند اما سامه سازه با بیش از 20 سال سابقه توانایی ساخت استخر در مازندران با هر نوع طرح و ابعادی را با کمترین هزینه دارد.

ساخت استخر چگونه است

در مورد ساخت استخر خانگی باید بگوییم که طبق روال ساخت هر سازه بتنی مانند آپارتمان یا ویلا مراحل کار به صورتی جلو خواهد رفت که ابتدا سازه اسکلت آن آرماتور بندی و سپس زیر نظر پیمانکر و مهندسین بتن ریزی خواهد شد.

در این پروسه لازم است تا محل قرار گیری تاسیسات استخر از قبل مشخص شده باشد و طبق نقشه اصولی و مهندسی شده کار پیش برود.

تمامی مراحل بتن ریزی استخر و موتورخانه به همراه آرماتور بندی آن در هر طرح و ابعادی توسط سامه سازه انجام می شود.

اما در مورد پروسه بتن ریزی باید بگوییم که بتن ریزی مرحله آخر کار می باشد و قبل از پیمانکار و نیروهای متخصص طبق نقشه ارائه شده توسط مهندسین طبق طرح و ابعاد ابتدا اقدام به طراز بندی و سپس آرماتور بندی می کنند.

پیمانکار ساخت استخر در مازندران

بعد از مرحله آرماتور بندی مرحله قالب بندی قرار دارد که برای استخر با قالب بندی دیوار و ستون تفاوت دارد و متناسب با ابعاد و طرح استخر خانگی یا جنگلی متفاوت خواهد بود.

به عنوان مثال برای مدل های منحنی و یا به اصطلاح لوبیا شکل نحوه کار آرماتور بندی بسیار متفاوت است و ساخت این استخر کار هر کسی نخواهد بود که سامه سازه بیش از 20 سال کار ساخت استخر لوبیا شکل و طراحی خاص را انجام داده است.

بعد از قالب بندی بتن ریزی و کار های مربوطه آن انجام خواهد شد و در این مرحله کار پیمانکار استخر بتنی در مازندران به اتمام می رسد.

در مراحل بعدی بخش آب بندی های ثانویه و در آخر کاشی کاری استخر و آب بندی نهایی انجام می شود.

در آخر هم کار های مربوط به تزئینات و بهبود نمای ظاهری انجام شده و در نهایت آماده بهره برداری می شود.

ساخت جکوزی در مازندران

سامه سازه پیمانکار ساخت جکوزی در مازندران با بیش از 20 سال سابقه درخشان در این مورد می تواند بهترین کیفیت را با مناسب ترین قیمت ممکن در کل استان ارائه دهد.

در مورد نحوه ساخت جکوزی در مازندران هم باید بگوییم که تفاوتی که در این مورد وجود دارد و بسیار مهم است این هم عایق کاری استخر جکوزی است که باید با دقت بیشتری انجام شود. با تشکر از شرکای ما، شما می توانید پیدا کنید ties آنلاین متناسب با هر اولویت و بودجه، از بودجه گرفته تا مدل های فوق العاده شیک.

مطلب پیشنهادی

کاشت میلگرد در مازندران

برای عایق کاری جکوزی سامه سازه با بکارگیری بهترین متریال مواد آب بندی و همچنین به کاربردن نیرو های متخصص کاربلد و با تجربه می تواند تضمین کیفیت را در این مورد داشته باشد.

همچنین برای ساخت استخر چهارفصل در مازندران هم تمامی کار ها توسط متخصصی ما به طور کامل انجام می شود.

تمامی کار ها اعم از آرماتور بندی کف استخر و آرماتور بندی دیواره استخر همگی توسط سامه سازه صورت میگیرد.

برای دریافت نمونه کار ها می توانید با شماره تماس 09126002210 در شهر مازندران تماس بگیرید تا هم از قیمت و هم از نمونه کار ها اطلاع کسب کنید.

همچنین طرح هایی برای استخر 3 در 5 و یا ابعاد دیگر مانند استخر 3 در 6 و همچنین استخر 3 در 4 و سایر ابعاد نیز در صورت نیاز به شما ارائه خواهد شد و در این راستا بهترین مهندسین منطقه نیز به شما معرفی خواهند شد.

همچنین در ساخت استخر 60 متری و یا استخر پفکی و یا هر طرح مورد نظر شما مشاوره رایگان از طرف ما ارائه می شود.

مزایای داشتن استخر خانگی

اجرای استخر در مازندران

در مورد این موضوع باید بگوییم که چه استخر آجری باشد و چه ساخت استخر با بلوک انجام شود در هر حال مزایایی برای ما دارد که در مزایای استخر آب گرم برای بدن خلاصه می شود.

می دانیم که امروزه هزینه رفتن به استخر شنا شاید زیاد باشد و اگر بخواهید هرروز و یا روزی چند بار بروید شاید بتوانیم بگوییم که هزینه زیادی باید پرداخت کنید.

اما ساخت یک استخر خانگی و جکوزی خانگی در حیاط خانه و منزل و یا در باغ می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد برای صرفه جویی در هزینه و حتی وقت و صد البته راحتی که در منزل داریم به هیچ وجه در مراکز عمومی نخواهیم داشت.

مزایای داشتن استخر جکوزی خانگی به شرح زیر است:

 • صرفه جویی در هزینه ها
 • اطمینان از سالم بودن آب و نبود خطر بیماری
 • نبود خطر بیماری های موجود در مراکز عمومی
 • راحتی بسیار بیشتر
 • نبود محدودیت زمانی برای استفاده
 • دادن نمای بهتر به منزل
 • افزایش قیمت ویلا و خانه

در مورد مزایا میشود مزایای دیگری هم گفت مانند بالا بردن رطوبت هوا و می توانیم بگوییم که مزایای داشتن آن زیاد است و ما توصیه میکنیم در صورت امکان حتما برای ساخت استخر در باغ یا خانه و منزل اقدام کنید.

مطلب پیشنهادی

ژل میکروسیلیس چیست؟ – ژل میکروسیلیس الیاف دار

معایب ساخت استخر در خانه

در مورد معایب این موضوع باید بگوییم که بسیار ناچیز هستند و شاید اصلا به حساب نیایند.

معایب به شرح زیر می باشند:

 • افزایش هزینه انرژی برای گرم کردن و تصفیه آب
 • مشکل در تمیز نگه داشتن آب
 • مشکل کف روبی
 • مشکل خرابی قطعات تصفیه خانه

در کل این معایب بیشتر در مورد نگهداری می باشد و در برابر مزایای آن ناچیز هستند.

جدول طرح های قابل انجام توسط سامه سازه

استخر پفکی یا لوبیا شکلبله
استخر چهارفصلبله
استخر های پله ایبله
استخر مستطیلیبله
جکوزیبله

در جدول بالا برخی از مهمترین مدل ها گفته شده و در کل هر ابعاد و طرحی توسط ما قابل انجام خواهد بود.

سوالات متداول

ساخت استخر پفکی چگونه است؟

ساخت استخر پفکی پیچیدگی های خاص خودش را دارد و هم در مرحله آرماتور بندی و هم قالب بندی با روش های معمولی تفاوت دارد. سامه سازه تمامی مراحل ساخت استخر پفکی و یا لوبیا شکل را توسط متخصصین با تجربه انجام می دهد

هزینه ساخت استخر چقدر است؟

هزینه ساخت همیشه متغیر خواهد بود ولی به عنوان مثال هزینه ساخت استخر در سال 1402 معمولا بین 15 میلیون تا 100 میلیون خواهد بود گرچه متناسب با طرح و ابعاد مبلغ می تواند بیشتر هم باشد.

ساخت استخر چقدر طول می کشد؟

در مورد زمان به اتمام رسیدن پروژه باید بگوییم که باید حداقل یک ماه را برای ان در نظر بگیرید و این زمان حداقلی بوده و می تواند طبق طراحی و ابعاد بیشتر هم باشد.

سخن آخر

سامه سازه مجری و پیمانکار اجرای استخر بتنی می باشد که با بیش از 20 سال سابقه توانایی ساخت استخر چهارفصل و جکوزی و انواع طرح پیچیده را در کمترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت منطقه مازندران دارد. همچنین با ارائه مشاوره رایگان و به کار گیری نیرو های متخصص قیمت تمام شده شما بسیار کاهش خواهد یافت و در زمان شما نیز صرفه جویی خواهد شد.