خرید روان کننده بتن در مازندران

ژل روان کننده بتن

عملکرد: تقویت پمپاژ با روان کردن بتن

وزن مخصوص: 1.35

رنگ: خاکستری

تحویل: نهایت تا 24 ساعت در مازندران

تلفن تماس

0912-600-2210

فوق روان کننده بتن یکی از افزودنی های مهم و کاربردی برای بتن ریزی ماششینی می باشد که امروزه به صوص برای پمپ های هوایی بسیار مهم و لازم استو این افزودنی ویژگی های خاص خود را نیز دارد که در مطلب مربوط به این مصحصول می توانید تمام جزئیات و ویزگی ها را به صورت کامل مطالعه نمیید.

این محصول به نام های ابر روان کننده هم شناخته می شود و کار ان در واقع راحت تر کردن پمپاژ بتن بدون کاهش خواص آن می باشد. قیمت روان کننده بتن در مازندران شاید کمی بالا باشد و این هم به دلیل تقاضای بالای ان برای بتن ریزی ها می باشد که دلیل ان هم دممای بالای این منطقه و اب و هوای نامناسب ان می باشد.

همانطور که گفتیم کاربرد این محصول برای بتن های اماه می باشد که از طریق پمپ های زمینی و هوایی استفاده می شوند. زودگیر بتن کننده بتن و این محصول می توانند با هم بدون ایجاد اختلالکار کنند و البته این موضوع به نوع هر کدام دارد و در این موضوع باید با مشاورین و کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و با بیان نوع هر کدام تمامی اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنید و در امر بتن ریزی خود بهترین عملکرد را داشته باشید.

این محصول به لیتر برای فروش و خرید حساب می شود و قیمت هر لیتر روانکننده بتن متناسب با نوع ان می تواند متغیر باشد و این موضوع البته روی عملکرد ان ها نیز تاثیر گذار است.

برای استفاده از این محصول باید دقت کافی به خرج داده شود و نه باید در استفاده از آن زیاده روی کرد و نه این که کمتر استفاده کنیم.

اگر بخواهیم کمتر از این محصول استفاده کنیم باید کمی باه مخلوط ملات خود آب اضافه کنیم و این اضافه کردن اب روی عملکرد ملات تاثیر منفی خواهد گذاشت و

برای خرید انواع روان کننده بتن در مازندران می توانید با تماس با شماره ها درج شده سایت اقدام به خرید تلفنی کنید و در کمترین زمان ممکن در محل مورد نظرتان به همراه مشاوره رایگان کارشناس ما دریافت کنید.

 

دانلود کاتالوگ محصول

مطالعه بیشتر…