پودر واترپروف ساختمان

پودر واترپروف

عملکرد: آب بندی سازه بتنی

وزن مخصوص: 0.95 – 1.40

رنگ: خاکستری- سفید

تحویل: نهایت تا 24 ساعت در مازندران

تلفن تماس

0912-600-2210

پودر واتر پروف بتن یکی از پر کاربرد ترین مصالح ساحتمانی به خصوص در شهر های شرجی و با رطوبت بالای کشورمان می باشد. این محصول به صورت ویژه در شهر های مازندران و شهرستان های آن مانند چالوس، نوشهر، نور، رویان، ایزدشهرو، محمود اباد و … مورد استفاده قرار می گیرد.

مهمترین کاربرد این محصول پوشاندن ترک ها درز های اجیاد شده در بتن به تبخیر آب در دمای بالا می باشد و اگر به خوبی آب دهی به بخش بتن ریزی شده انجام نشود ترک ایی ایجاد می شود که توسط این محصول از ایجاد ان چلوگیری می شود.

مواد ساخت این پودر هم گاها از خاکستر آتش فشانی می باشد و گاهی از مواد نانو ازمایشگاهی تولید شده می باشد. اگر به دنبال دستبند هستید. چیزی برای هر ظاهری وجود دارد، از در آغوش گرفتن بدن گرفته تا ساختارمند، از سرآستین تا زنجیر chain bracelet و سرآستین

در هر حال قیمت پودر واترپروف در هر نوع مدل ان می تواند متفاوت باشد و البته کارایای آن نیز متناسب با قیمت متغیر می باشد.

برای اطلاع از قیمت این محصول و شرایط ارسال ان در مازندران می تواندی با شماره درج شده در بالای اهیمن بخش تماس حاصل فرماید و با دریافت مشاوره رایگان به هر زمان که می خواهید با چشمان باز و با داشتن اطلاعات کامل اقدام به خرید کنید و در زمان مورد نظرتان در محل پروژه خود به همراه تکنسین مربوطه دریافت کنید.

کاتالوگ محصول