واتراستاپ

واتر استاپ + سایز بندی

عملکرد: آب بندی گوشه های سازه

عرض: 20 – 30- 50

رنگ: زرد-مشکی-آبی

تحویل: نهایت تا 24 ساعت در مازندران

تلفن تماس

0912-600-2210

واتراستاپ یکی از مصالح پر کاربرد در صنعت ساختمان و به خصوص اسکلت های بتنی است که کاربرد آصلی آن آب بند کردن و جلوگیری از نفوذ آب به بشخش های مهم سازه می باشد.

قیمت واتراستاپ با توجه به نوع ان که از انواع لاستیگی تا پلاستیکی متغیر می باشد متفاوت خواهد بود و البته هر کدام از این انواع دارای شکل های مختلف و کاربرد های مختلف می باشند.

یکی از مدل های مهم این وسیله واتراستاپ هیدروفیلی است که در درز های ساختمان و بتن مورد استفاده قرار می گیرد واز نفوذ اب به داخل سازه جلوگیری می کند.

نوع دیگیری از این محصول وجود دارد به نام واتراستاپ بنتونیتی که در واقع همان واتر استاپ لاستیکی است که با ضخامت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و مانند مورد قبلی این مدل م برای جلوگیری از نفوذ آب به خش های ترک خورده و درز های داخل بن مورد استفاده قرار می گیرد.

برای ایستفاد از این محصول نکات مهمی وجود ارند که حتما باید توسط متخصص و خبره این کار به مشتری توضیح داده شوند.

البته اگر شما از پیمانکار کار بلد در پروژه های خود استفاده کرده باشید نباید نگران این موضوع باشید و در واقع تمامی موارد لازم برای اجرای این نوار آب بند بتن توسط خود پیمان کار و نیرو های به کار گماشته شده ان انجام خواهند شد.

برای سفارش این محصول و خرید در تمامی شهر های مازندران شامل چالوس، نوشهر، نور ،ایزدشهر ، محمود آباد و …  می توانید با شماره درج شده در قسمت بالای این بخش به صورت تماس مستقیم تمامی موارد لازم را از طریق مشاروره رایگان ما دریافت کنید و محصول خود را در کمترین زمان ممکن در محل پروژه خود در زمان مورد نظرتان دریافت کنید.

همچنین سامه سازه در صورت نیاز متخصص و تکنسین مورد نیاز را برای اجرای کار به پروژه اعزام می کند و در این رابطه بهترین تکنسین ها به کار گرفته شدهاند.

کاتالوگ محصول